5 Kasım 2016

Devrim Gürenç - Dilek Şarkı Sözleri

Devrim Gürenç’in, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan “Aşk-ı Devrim” albümünde yer alan “Dilek” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de yayına girdi.
Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Dilek tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.
Devrim Gürenç – Dilek şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.
Devrim Gürenç – Dilek şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.
Devrim Gürenç – Dilek Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?
Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Devrim Gürenç – Dilek Şarkı Sözleri

Gökteki Yıldızları Topladım Birer Birer
Her Birine Bin Dilek Diledim Senin İçin
Sonra Sessiz Ağladım Kendi Alın Yazıma
Yazık Kalbinde Bir Yer Olmamış Benim İçin
Ağladı Bütün Dünya Karşılıksız Sevgime
Çare Bulamadılar Mahvolan Gençliğime
Ömür Boyu Peşinden Sürünüp Durdu Gönlüm
Yazik Seni Yaradan Yazmamiş Benim Için
Sonra Sessiz Ağladim Kendi Alin Yazima
Yazik Kalbinde Bir Yer Olmamiş Benim Için

Devrim Gürenç – Dilek Dinle

Devrim Gürenç - Dilek Şarkı Sözleri Rating: 4.5 Diposkan Oleh: meltem aslan

0 Yorum :

Yorum Gönder