5 Kasım 2016

Devrim Gürenç - Olsun Tanrım Şarkı Sözleri

Devrim Gürenç’in, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan “Aşk-ı Devrim” albümünde yer alan “Olsun Tanrım” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de yayına girdi.
Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Olsun Tanrım tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.
Devrim Gürenç – Olsun Tanrım şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.
Devrim Gürenç – Olsun Tanrım şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.
Devrim Gürenç – Olsun Tanrım Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?
Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Devrim Gürenç – Olsun Tanrım Şarkı Sözleri

Gitmek İstediğini Gözlerime Bak Da Söyle
Öyle Kolay Değil Silmek Bir Kalemde
Yalanlara Bürünme Seni Senden İyi Bilirim
Ele Veriyor Ellerin Soğuk Ve Tedirgin
Diline Düşmüş Ayrılığın Adı
Yüreğim Can Çekişiyor Kırık Kolu Kanadı
Elimden Bir Şey Gelmiyor Artik
Tuttu Yine Tuttu Yine Kaderimin Inadi
Olsun Tanrim Sen Dert Verme Gülüme
O Yaşasin Ben Giderim Ölüme
Kaybetmeye Alişkinim Nasilsa
Bir Şekilde Anlatirim Gönlüme

Devrim Gürenç – Olsun Tanrım Dinle

Devrim Gürenç - Olsun Tanrım Şarkı Sözleri Rating: 4.5 Diposkan Oleh: meltem aslan

0 Yorum :

Yorum Gönder